Hieronder ziet u de tarieven, gebaseerd op het aantal klassen in uw school in de leeftijd van groep 1 t/m 4. Voorbeeld: u heeft drie groepen 1/2, één groep 3 en één groep 4, dan heeft u vijf klassen en betaalt u dus 450 euro excl. BTW.

De filmpjes van de 12 lessen + 36 aanvullende filmpjes zijn beschikbaar voor het gehele schooljaar waarin u het aangeschaft heeft. Voor 10 euro extra krijgt u de bladmuziek met de post opgestuurd.